Rekuperácia

MONTÁŽE REKUPERACIÍ

Vykonávame montáže rekuperácií nielen pre našich zákazníkov pomocou nášho odborne vyškoleného personálu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

ČISTENIE REKUPERACIÍ

Pravidelné čistenie je kľúčom k správnemu fungovaniu akéhokoľvek produktu. Preto našim zákazníkom ponúkame tiež čistenie rekuperácií, ktorú vykonajú naši vyškolení odborní pracovníci.

OPRAVY REKUPERACIÍ

Pre správnu funkčnosť je potreba rekuperácie pravidelne kontrolovať a opraviť prípadné vzniknuté chyby. Len tak si zaistíte dlhú a bezproblémovú prevádzku.

Tepelné čerpadla

MONTÁŽE TEPELNÝCH ČERPADIEL

Vykonávame montáže tepelných čerpadiel. Súčasťou montáže je napr. osadenie a prepojenie vonkajšej a vnútornéj jednotky (hydrobox) a tiež montáž rozvodov chladu, ktoré spájajú vonkajšiu a vnútornú jednotku tepelného čepadla. V prípade záujmu nám neváhajte poslať objednávku.

ČISTENIE TEPELNÝCH ČERPADIEL

Pravidelné čistenie produktov je dôležitou súčasťou prevencie pred poruchami. Preto môžu naši zákazníci využiť ponuku čistenie tepelných čerpadiel a predĺžiť tak ich životnosť. Čistenie vykonávajú naši vyškolení technici.

OPRAVY TEPELNÝCH ČERPADIEL

Životnosť tepelných čerpadiel je možné predĺžiť pomocou včastných kontrol a prípadných opráv produktu. Preto našim zákazníkom ponúkame kontroly a opravu vykonávanú našimi preškolenými odbornými pracovníkmi.

Zaujali sme vás?

MELMAR, S.R.O.
Koplotovce 284
920 01 Koplotovce

+421 907 774 551
+421 902 380 376
Vytvořila agentura Weboo | 2020